CÖMERT 1968 Yılı’nda Türk Kadını’nı dünya modasıyla buluşturma misyonuyla kuruldu. İstanbul Gedikpaşa’da bir atölyede üretime başlayan marka, yılların birikimiyle tecrübe kokan usta ellerde tutkuyla yapılan bir ayakkabı düşünün. Estetik ve kaliteyi mükemmel işçilikle harmanlayan usta eller. Bu usta ellerden çıkan tasarımlar ve bu ayrıcalığı yaşamak isteyen bayanlar; genç, dinamik ve eğlenceli bir marka olan CÖMERT, çoğu markanın cesaret bile edemediği tasarımları hayata geçirerek siz özel müşterilerine sunan özel bir marka.

 

Yurt içinde ve yurt dışında kendine özel ürettiği koleksiyonlarla bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürüyen CÖMERT, ilk mağazasını yıllar önce BAYRAMPAŞADA'de açarak perakende zinciri olma yolunda ilk adımlarını attı. 

 

Aradan geçen zamanda sürekli üzerine ekleyerek kalitesini, üretim kapasitesini ve müşteri portfoyünü arttıran CÖMERT, bu süre zarfında bölgesel perakendeciliğinin sınırlarını da genişletmeye başladı. Bir anda bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kalitesiyle dünya markaları ile rekabet edebilecek bir düzeye gelen CÖMERT, öncelikli hedefini ''müşteri memnuniyeti" olarak belirledi.
Zengin koleksiyonu ve tasarımlarıyla dünya ayakkabı modasını belirleyen bir firma olan CÖMERT, yılların birikimiyle sektörün öncüleri arasına girmeyi başardı.

 

 

Firma Ticari Ünvanı;

Cömert ayakkabı Hüseyin Cömert

Bayrampaşa Vergi Dairesi: 17993262100

Adres: Yıldırım Mah. Ali Fuat Başgil Cad. No:29

BAYRAMPAŞA İSTANBUL

 

Tel: 0533 487 49 82  

 

Mail [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR