İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişiniz teslim edildikten sonraki 7 iş günü içerisinde değişimi yapılmaktadır.

İade & Değişim Ücretli Midir?

İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Birden fazla ürün iadesinde kg/desi arttığından dolayı kargo ücreti de değişebilmektedir.

 

Hangi Ürünlerin İade & Değişim İşlemleri Yapılamamaktadır?

Etiketi koparılmış ya da hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kullanılmış olmaları halinde iade edilemez. Outlet (indirimli) ürünlerinde iade ve değişim mevcut değildir.

 

Hangi Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda ya da teslimatta zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

 

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

Ürün elimize ulaştıktan sonra değişim işlemleri için sizlerle iletişime geçilerek süreçler başlatılır. Ücret iadesi ürün elimize ulaştıktan 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilir. Kutusuz gönderilen ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmemektedir. 

Whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp iade ve değişim hattı: 0533 487 49 82

İade, Değişim Adresi ve Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO 

Not: Pandemi nedeniyle iade işlemlerimizin normaline göre daha yavaş ilerleme ihtimali olabilmektedir. Süreci hızlandırmak için lütfen ürünü kargoya teslim ettikten sonra kargo takip numaranızı, sipariş numaranızı ve iade ettiğiniz ürünün kodunu 0533 487 49 82 no’lu numaraya Whatsapp üzerinden gönderin.

Saygılarımızla,

Cömert Shoes Ekibi.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR