Sipariş İptal Taleplerinizi İçin:

Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse, [email protected] adresine mail göndererek ve ya 0533 487 49 82 numaralı telefona whatsapptan yazarak bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir. Müşteri Hizmetlerimiz ve whatsapp hattımız Hafta içi Sabah 10.00 ila 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ücret İade Süreci:

İade ürününüz comertshoes yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

  • Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
  • Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
  • Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden,
  • Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi ve Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO 

Not : Şu an Covid-19 gündemi sebebiyle iade işlemlerimiz yavaş ilerlemektedir. Hızlandırmak için lütfen iade için kargoya teslim ettikten sonra kargo takip numarasını bize sipariş numaranız ve iade ettiğiniz ürün kodu ile birlikte  0533 487 49 82whatsapp ile bildiriniz